Originál kolekce na Zoot.cz

Černý víkend lučického fotbalu

28. 9

Ledeč n. S. B  -  Lučice A    4: 1 ( 2: 0),    50 diváků
Branky: Dvořák Tomáš 2, Anděl Roman, Prchal Daniel - Lančarič Martin; Rozhodčí: Bouda Josef; ŽK: 2:3; ČK: 1:0

Podrobnosti zápasu mi nejsou známé.

27. 9

Lučice B - Dolní Město B 0:7 !!!

Angrešťáci byly po celý zápas jasně lepším týmem. Na zápas se z neznámých důvodů nedostavil rozhodčí, pískal ho Zdeněk Pecha. Útok a záloha prostě nefungovaly, přetížená obrana nestíhala. Výsledkem byly 3 branky v domácí síti do poločasu. Druhý poločas jsme dostaly ještě čtyřbrankový nášup a ostuda byla na světě.

27. 9

Okresní přebor žáků
Lučice – Lípa 0:2
Jednalo se o vyrovnané utkání, které bohužel vyšlo pro domácí tým gólově naprázdno. Hosté se dvakrát trefily a odvezli si všechny body.

Do kategorie Fotogalerie přidáno: Přestavba kabin a zápasy Lučice A - Lučice B a Okrouhlice A - Lučice A z 22. 10. 2006

21.9

Přibyslav B - Lučice A 2:1 (1:1)

I první lučický tým body z venku nepřivezl, prohrál v Přibyslavy.

Branky: Flekal, Kasal - Lančarič Martin, rozhodčí Beránek Jiří, ŽK 1:3, diváků 80

21. 9.

Světlá nad Sázavou C - Lučice B 6:1

Světelští byly po celý zápas jasně lepším mužstvem. Lučičtí testovaly dva nadějné dorostence Hrubého a Čapka. Poločas skončil 2:0 pro domácí. Po přestávce na 2:1 snížil Jílek, svým prvním podzimním gólem. Poté se však rozpadla lučická záloha a obrana a domácí 4x skórovali. Dobrý výkon předvedl Žáček, který zabránil superdebaklu

Přidána nová kategorie: Historie od poloviny 40. let!!!!

- je zde popsána především historie zápasů s Havlíčkovým, dříve Německým Brodem a spousta dalších zajímavostí

14. 9 Lučice A - Keřkov 3:0 (1:0) -77 diváků

Branky: Strnad Ondřej, Lančarič Pavel, Zeman Jiří

Rozhodčí: Kišš Štefan, Česal Vladimír

Áčko ukázalo, že výhra ve Veselém Žďáře nebyla náhoda. Potvrdilo ji dalšími body získanými doma s mužstvem Keřkova rozdílem 3 branek.

13. 9 Lučice B - Hněkovice 1:1 (1:0)

První bod béčka na podzim. Bližší info k tomuto zápasu nemám

7. 9.

Veselý Žďár A - Lučice A 1:2 První body na podzim!!!!!!!!!!!!!!

Utkání mělo dobrou úroveň, avšak zle ho ovlivňoval rozhodčí svými nepřesnými rozhodnutími.

O první branku utkání se postaral Nedoma. Skóre srovnal za žďáráky Kubát po nesmyslně odpískaném přímém kopu. Utkání rozhodl svou první podzimní vítěznou brankou Lančarič. Dobrý výkon předvedl Mazuch, hrající v obraně - hlídal nebezpečného Adama. Vůle a srdíčko přinesly lučickému mančaftu 3 body.

6. 9.

Golčův Jeníkov B - Lučice B 6:1

Gól Lučice - Pepík Březina

Ač se jedná o hokejové skóre, tak rozhodně tento výsledek neodpovídá průběhu hry a počtu šancí, které měl náš tým. 3:0 jsme prohrávali již po 20. minutách. Pak se však mužstvo dalo dohromady a vytvořili si několik slibných příležitostí, které však trestuhodně zahodilo, hlavně šance Romči Malinského a Jiříka Jiráčkového volali po proměnění. Po změně stran však přišli další branky Golčova a bylo po nadějích na nějaký lepší výsledek. Skóre kosmeticky upravil v závěru Pepík Březinů po pěkné individuální akci.

31. 8.

Lučice A - Žďírec nad Doubravou B   0:2

diváků 50, branky hostí: Hromádka, Matějka Jiří, rozhodčí: Janovský, Žluté karty: 1:1

Žáček M.  13   153 utkání v lučickém dresu

Vážení návštěvníci těchto stránek a přátelé fotbalu v Lučici. Po delší době na tyto stránky začnou kvapem přibývat informace nejen ohistorii fotbalu v Lučici, ale i zbytek současné sezóny všech našich týmů. V kategorii Fotogalerie je přidáno několik fotografií z historie.Jsem rád, že počet návštěvníků těchto stránek se přehoupl přes 200!!!

4. 5. 2008

Body s velkými nervy

Okresní přebor mužů Lučice – Keřkov 4:2 (Lančarič 2, Blažek 2)

Pro lučické diváky extréme nervově zátěžové utkání. Lučice se od začátku tlačila do útoku, ale trošku nepochopitelně neustále do plného středu. Jak krajní záložníci, tak krajní obránci své náběhy neustále směřovali do stejných míst. Jenže v těch už byli střední záložníci a útočníci. Keřkov tak měl snadnou práci, zablokoval střed a jen nakopával dlouhé míče. Neměl špatné útočníky, naše obrana taky nehrála zrovna v pohodě, a tak vsítil první branku. Pak nás dvakrát zachránil Žáček, mohlo být po zápase. Naše obrana hrála v těchto chvílích otráveně, podrážděně a rozhodně ne spolehlivě. Chvíli před koncem zvýšil soupeř po nepochopitelném kiksu gólmana Žáčka na 0:2. my jsme za celý poločas ohrozli branku soupeře jen třikrát, a to je pro naše paliče šancí moc málo. Vždy to byli střeli ze stran vápna, ač tvrdé, tak vždy mimo bránu. Po promlouvání hráčům do duše se hra v druhé půlce změnila, přece jenom jsme začali hrát více do stran a pod dvou centrech se během pouhých 5 minut prosadil dvakrát Martin Lančarič. Pak ovšem hra opět upadla tam kde byla celý první poločas, nestále jsme útočili středem. I když soupeř fyzicky odpadal, tak stále střed bránil. V poslední desetiminutovce přece jenom povolil i na středu a my ho dorazili dvěma góly R.Blažka. Diváci si oddechli. Otázkou však zůstává mnoho chyb našeho týmu, obrana hraje na velké riziko, někteří hráči se moc vytahují a vzadu se pak hraje 1:1 a to tak být nemá. Útočníci mají dávat góly, dnes až příliš mnoho šancí lehkovážně zahodili. A ofenzivní hra týmu? Je pravdou, že ve středu hřiště máme nejlepší hráče Koláře a Blažka, ale právě oni by měli hru směrovat na krajní záložníky nabíhající do křídel (případně na tamtéž zbíhající útočníky), a odtamtud by měli lítat ostré míče do vápna. Dnes za celý první poločas nepřišel ani jeden takovýto míč!! Důležité však je, že jsme vyhráli a před 5ti extrémně těžkými zápasy máme záchranu prakticky jistou.

Sestava: Žáček – Sommer, Marek, Pecha, Nedoma – Zadina (85.Havel), Lančarič M., Blažek, Kolář,- Strnad, Mazuch (75.Fiala).

IV.třída okresního přeboru mužů Světlá n/S „C“ - Lučice „B“ – 2:2 (Jiráček, Lebruška O.)

I tentokrát jsme neprohráli. Vyrovnat se nám podařilo v 89.minutě. Více napsat nelze, O.Pavlas byl s dorostem v Třebíči a nikdo jiný nic k zápasu napsat nechce. Takže pokud máte ještě nějaké doplňující informace tak mi dejte vědět na: Lucice01@seznam.cz

Okresní přebor žáků Č. Bělá - Lučice 1:0

Proti podstatně lepšímu soupeři jsme neměli šanci. Kolektivním výkonem jsme uhráli přijatelný výsledek. J.Březina chytil penaltu. Zlepšení je vidět na Mináčovi s Konvalinou, nejlepší hráč byl neúnavně bojující Hrubý!

Sestava: Březina – Doležal, Blažek Ja., Jiráček David, Hladík Jakub - Konvalina, Jonáš, Mináč - Hladík Jan, Hrubý, Čapek (Dejl, Krejčí, Marek)

Krajský přebor dorostu starší HFK Třebíč „B“ - Tis/Lučice 1:0

Vyrovnané utkání s řadou nepřesností bylo vidět v Třebíči. Místy jsme soupeře přehrávali a bylo jasné, že kdo dá gól vyhraje. Škoda, že se Miřáskému nechtělo moc bojovat a běhat. Právě on kdyby do toho dal více srdíčka mohl jistě zápas rozhodnout. Takhle rozhodla deset minut před konce šťastně Třebíč.

Sestava: Sojka – Vachutka, Halama M., Semrád, Zeman – Vacek, Myslivec (75.Vala) , Šiška, Bárta – Benda (60.Tomšovský), Miřátský

mladší HFK Třebíč „B“ - Tis/Lučice 6:1 (Semrád)

Hráči utkání obmakali a v této sestavě je to jistě maximum. Třebíč byla lepší a zmáčkla nás na naší půlce, ale doslova zabetonovaným vápnem jsme jí nedovolili dlouho skórovat. Ve 20.minutě však přišla po nastřelené ruce penalta 1:0. O pár minut později přišel po centru zprava další gól 2:0. My hráli brejky, kdy Semrád a zejména Vala několikrát zahrozili. Chvíli před koncem poločasu Filip Vala obehrál 4 hráče soupeře a byl před vápnem v úniku faulován. M.Semrád zakroutil přímý kop tak jako minule geniálně 2:1. Bohužel jsme do poločasu ještě jednou inkasovali. Druhá půlka proběhla stejně jako první. Bohužel nemáme fyzičku a tak jsme často nechali brankáře čelit několika dorážkám, neschopni se hnout. Skóre však zůstalo celkem příznivé. Ani jeden z několika brejků se nám nepodařilo v druhé půlce dotáhnout do konce. Stínem zůstává nemístné chování Halamy, který byl na jeho základě vyloučen až do konce sezony z týmu. Pochvalu zaslouží Vala a Semrád.

Sestava: Svoboda – Kulbabl, Mutl, Kavka, Pavlík – Štorek,Vala, Semrád, Cakl – Halama (8.Voplakal), Kuchař

19. 4. 2008

Celkem úspěšný víkend našich týmů Okresní přebor mužů

Leština - Lučice 2:2 (Zadina, Mazuch)

Utkání začalo vyrovnanou hrou, dá se říci, že jsme byli mírně lepší, paradoxně se vedení ujmul soupeř. To naše hráče ještě více nakoplo, zlepšili hru a soupeře začali ještě více přehrávat. Vyrovnání přišlo chvíli před koncem poločasu, kdy Zadina nedal křižnou střelou brankářovi domácích šanci. O chvilku později nečekaně rychle zasprintoval O.Strnad, krásně přehodil brankáře, na každém hřišti by to byl gól, avšak na leštinském „poli“ se míč o drn špatně odrazil a do brány se pak nevešel. V druhé půli jsme nakonec přece jenom strhli vedení na svoji stranu, avšak soupeř po závaru v našem vápně vyrovnal. Před utkáním bychom remizu brali, vzhledem k vývoji utkání je pro nás spíše ztrátou. Bohužel nám absolutně nesedí tvrdší hra, kterou rozhodčí p.Česal pouští…. Sestava: Žáček – Sommer, Marek, Pecha, Nedoma – Zadina, Lančarič M., Blažek, Kolář,- Strnad , Mazuch (Palán)

IV.třída okresního přeboru mužů

Lučice „B“ – Okrouhlice „B“ 5:0 (Pavlas 2, Palán, Doležal, Sýkora)

Naše béčko tentokrát hrálo proti jednomu z nejslabších týmů soutěže a dokázalo vyhrát větším rozdílem. Od začátku jsme byli lepší, jen nám vázla rozehrávka, a hlavně koncová nahrávka se střelbou. Soupeř se omezil jen na dlouhé nakopávané míče na své dva útočníky, kteří naše obránce několikrát zle potahali, avšak nebezpečí vždy uhasil O.Lebruška. Poločas skončil 0:0, v tom druhém Okrouhlice začala postupně fyzicky odpadat. Skóre otevřel po tyčce Pavlase Martin Doležal, následně se z přímého kopu trefil Z.Palán a tím bylo rozhodnuto. Pak jsme soupeřovi na cestu přibalili ještě 3 góly…. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale mnoho hráčů předvádí ve hře dopředu moc málo fotbalových věcí. Pochvalu zaslouží obránci Lebruška a Sýkora. Sestava: Simandl – Sýkora, Lebruška O., Kreuz (45.Lebruška J.), Pecha M. - Doležal, Palán, Lančarič P. – Pavlas, Pecha Z. st (70. Myslivec), Havel

Okresní přebor žáků Lučice – Rozscohatec 1:4 (Hladík Jakub)

Naši žáci určitě nehráli špatně, ale chybělo tomu trošku více lehkosti. Někteří obránci absolutními kiksy znemožňují lepší výsledek týmu, záloha někdy moc tahá míče a útok trošku pozdě a špatně nabíhá. V zapase byli vidět hlavně opory týmu Jiráček, Jonáš a Hrubý, avšak i oni často spoustu věcí neřeší správně. Velmi dobře zahrál M.Sládek. Sestava: Zavadil –Sládek, Blažek, Jiráček D, Čapek - Doležal, Jonáš, Konvalina- Hladík Jan, Hrubý, Hladík Jakub (Mináč, Dejl, Krejčí)

Krajský přebor dorostu starší Tis/Lučice – Ledeč nad Sázavou 2:0 (Vacek 2)

Tentokrát byl náš tým téměř po celý zápas lepší a soupeře přehrál. Celkově lze říci, že starší dorost začal jarní část sezony výborně a pochvalu zaslouží všichni hráči!!! Sestava: Sojka – Vachutka, Halama M., Semrád, Zeman – Vacek, Tomšovský, Šiška, Myslivec – Miřátský, Benda ( 89.Kavka)

mladší Tis/Lučice – Ledeč nad Sázavou 1:5 (Halama)

Další zápas za námi. Už nejde o to uhrát nějaké body, ale dohrát sezonu. Začali jsme v 11, ale v takto poslepované sestavě jsme už jen stínem týmu z podzimu. Ledeč nás přehrávala, ale do šancí se moc nedostávala. Nakonec však v 20.minutě gól přece jenom vstřelila. My hráli jen na brejky, které dobře zakládal Semrád, za tohoto stavu třikrát vyslal Halamu samotného na bránu, bohužel ten po propité noci „překvapivě“ neměl formu a dal gól až ze třetí šance- 1:1. I tak však Ledeč odcházela do kabin spokojenější, chvíli před koncem poločasu se ujmula vedení 2:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez Svobody a Kozlíka, kteří jeli s žáky bojovat o první místo v tabulce okresního přeboru. Díky obětavosti hráčů a částečně i nemohoucnosti Ledče jsme zabránili nějakému většímu debaklu. Nelépe zahrál tentokrát s chutí hrající Kavka a pozitivem je návrat Vacka po zranění do sestavy. Sestava: Svoboda – Kozlík, Kulbabl, Kavka, Pavlík – Štorek, Semrád, Kuchař, Voplakal, Vacek - Halama

Okresní přebor mužů Lučice – Mírovka 3:1 (Strnad 2, Kolář)

Když se sejdeme v plné sestavě, jsme silní. Tentokrát to poznala Mírovka. Utkání jsme začali mírním tlakem, přišlo několik šancí, ale ty jsme neproměnili. Mírovka se představila jako mužstvo s velmi dobrou fyzičkou, ale technicky horší než my. V první půlce se nám jakžtakž vyrovnala, techniku doháněla tvrdostí a důrazem. Chvíli před poločasem nás dorážkou Pechovi střeli poslal do vedení O.Strnad. V druhém poločase už Mírovce trošku došly síly a tak jsme byli na hřišti jasně lepší my. Po gólech Jirky Koláře a Ondry Strnada jsme utkání celkem v pohodě dohráli. Kosmetickou úpravu výsledku soupeřem jsme si však neodpustili a tím pokazili tentokrát vynikajícímu žáčkovi čisté konto. Pochvalu tentokrát zaslouží dvojice obránců Marek a Sommer.

Sestava: Žáček – Sommer, Marek, Pecha, Nedoma – Zadina, Lančarič M., Blažek, Kolář,- Strnad (75.Fiala) , Mazuch (85.Havel).

18. 4. 2008

IV.třída okresního přeboru mužů Tis „B“- Lučice „B“ 0:1 (Sýkora) - Hurááá!!!! Hoši děkujem!!!

Béčko se poprvé v sezoně sešlo v optimální sestavě a bylo to znát. Hráli jsme zataženě, rozestavení připomínalo 1-4-5-1, hráči se vyhecovali a přineslo to ovoce. Jeden pracoval za druhého a Tis jsme nepustili do jediné šance. Zahuštěná obrana nenechala soupeře přejít do kombinace a dlouhé nákopy v pohodě pokrývali proporčně vysocí obránci Lebruška, Kreuz, Sýkora. Když se navíc hezky po rohovém kopu trefil v 30.minutě Martin Sýkora, znamenalo to překvapení kola. A tím první bodovou ztrátu v soutěži suverénního Tisu. V druhém poločase jsme hru kouskovali a i když jsme byli pod tlakem, tak ten tlak byl doslova bezzubý. Naopak jsme mohly přidat nějaké góly z brejku, ale silně nám vázla finální přihrávka. Za defenzivní práci zaslouží pochvalu celý tým. V útoku se líbil O.Pavlas.

Sestava: Myslivec – Sýkora, Lebruška O., Kreuz, Pecha M. - Doležal, Pecha Z. st (60. Lebruška J.) , Palán, Jiráček (45.Pavlas J.) , Lančarič P. – Pavlas

18. 4. 2008

Okresní přebor žáků Vilémov - Lučice 0:7 (Hrubý 3, Jonáš 2, Blažek Ja, Jiráček)

Proti nejslabšímu týmu soupeře se naši malý borci nemohly dlouho prosadit. Vázla hlavně koncová nahrávka a střelba. Poločas dokonce skončil 0:0. Po důrazné domluvě od trenérů v poločase se však zvedli a začali jezdit. Soupeře doslova přejeli a nasázeli mu krásných sedm gólů. Pochvalu zaslouží nejstarší hráči, současně střelci branek, kteří vzali odpovědnost v zápase jasně na sebe!

Sestava: Čapek – Doležal, Blažek Ja., Jiráček David, Hladík Jakub - Konvalina, Jonáš, Mináč - Hladík Jan, Hrubý, Marek(Blažek Ji., Dejl, Krejčí)

18. 4. 2008

Krajský přebor dorostu starší Spartak Pelhřimov - Tis/Lučice 4:1 (Zeman)

Do utkání jsme vstoupili trošku zakřiknutě a soupeř nás zmáčknul. Celý první poločas byl lepší a vytvořil si do druhého poločasu dvojbrankový náskok. Naši borci měli několik nadějných brejků, ale žádný nedotáhly do konce, nutno podotknout, že Pelhřimov měl také několik dalších šancí. V poslední minutě byl za faul vyloučen brankář domácích, bohužel náš nejlepší střelec J.Miřátský byl po jeho zákroku zraněn a musel střídat. To ovlivnili zbytek utkání. Soupeře jsme začali přehrávat, ale nemohly jsme najít střelce. Soupeř podnila rychlé protiútoky a dvakrát z nich skóroval. My jen kosmeticky z penalty minutu před koncem výsledek upravili

Sestava: Sojka – Vachutka, Halama M., Semrád, Zeman – Vacek, Tomšovský, Šiška, Myslivec - Benda, Miřátský (45. Kavka (70.Halama P.)

18. 4. 2008

mladší dorost Spartak Pelhřimov - Tis/Lučice 14:0

Mladší dorost se sype. Proti vynikajícímu týmu Pelhřimova se hraje špatně i v 11, my přijeli v 10. Opět samozřejmě s dvěma v zimě doregistrovanýma hráčema. Ač se kluci snažili bránit, nešlo to. Ač je jindy velmi dobrý Svoboda, tentokrát byl jeho výkon zklamáním. Po poločase 7:0, pak jsme se 30. minut v druhém poločase drželi. Ale v posledních minutách jsme schytali ještě 5 gólů. Před hráči je potřeba smeknout, že se snaží až do konce. Spousta jejich kamarádů se na ně vykašlala a všichni vědí, že zbytek utkání bude utrpením!

12. 4. 2008

Černý víkend lučického fotbalu zachraňovali jen starší dorostenci!

Okresní přebor mužů Světlá n/S „B“ - Lučice 5:0

Ve značně oslabené sestavě (z různých důvodů chyběla ofenzivní osa týmu – Kolář, Blažek, Fiala, Strnad) jsme bez větších očekávání zajížděli do Světlé. Od první minuty se hrál fotbal prakticky bez šancí. Naše obrana pracovala bezchybně, a naopak směrem dopředu bylo naše počínání spíše trapné. Do jakéhosi náznaku šance se dostal Martin Doležal, avšak s jeho střelou by si poradil i gólman přípravky. V druhém poločase jsme fyzicky odpadli a Světlá nás postupně několikrát rozebrala a vsítila bez problémů 5 branek. V plné nahotě se ukázalo několik našich nedostatků, špatný brankář, psychická neodolnost, u některých špatná fyzička a velmi úzký kádr hráčů schopných hrát okresní přebor. Při výpadku klíčových hráčů směrem dopředu se naše hra doslova rozsypala a zejména v druhé půlce druhého poločasu si naši hráči připadali jako na kolotoči!

Sestava: Simandl – Sommer, Marek, Pecha, Nedoma – Zadina, Lančarič P. (65. Pavlas), Lančarič M., Doležal – Palán (75. Sommer st.), Mazuch.

12. 4. 2008

IV.třída okresního přeboru mužů Golčův Jeníkov „B“- Lučice „B“ 5:0

Zatímco na první zápas přišlo 18 hráčů tak na druhý jen 10. Věc která je trošku na zamyšlení. Scénář zápasu vypadal stejně jako první utkání s Leštinou B. Velice těžko se boduje na hřišti soupeře a navíc jen v deseti. Do prvního poločasu jsme nastoupili se stoprocentně defenzivní taktikou ale po první inkasované brance jsme se pokoušeli hrát dopředu, což byl začátek našeho konce. Soupeř nám během několika následujících minut nadělil další tři góly. Hráči prostě nemají fyzičku a při snaze o ofenzivu se již nevracejí. První poločas byl ukončen za stavu 4:0. Druhý poločas byl již pouze formalitou a bylo jasné že bod z hřiště soupeře je pouhým snem. Snažili jsme se hrát ještě defenzivněji než v poločase prvním, protože ve vzduchu visel dvouciferný debakl. Přes řadu šancí Jeníkova jsme v druhém poločase inkasovali už pouze jeden gól. Těžko říci zda-li to bylo výsledkem naší odkopávané nebo tím že soupeř nehrál tak důsledně a zvolnil tempo. Pochvalu zaslouží pouze gólman Žáček který zlikvidoval řadu dalších šancí Jeníkova. U hráčů kteří bez omluvy nepřišli by bylo dobré zvážit jejich účinkování v následujícím utkání B-týmu. A něco pro statistiky: Ball possession 80% - 20%, střely: cca 25 možná 30:5

Sestava: Žáček – Sýkora, Lebruška O., Kreuz, Pecha M.- Pecha Z. st, Jiráček, Havel – Kopic, Myslivec

Okresní přebor žáků G.Jeníkov - Lučice 2:0

Bez opor (Blažek – výlov!!!!, Doležal – bez omluvy!!!, Březina – nemocen) se malým klukům hraje špatně. Přesto neskládali zbraně a bojovali po celý zápas seč jim síly stačily! Po celou dobu zápasu jsme byli pod tlakem, ale jak díky brankářovi, tak díky obětavé defenzivní práci celého týmu jsme uhráli proti mnohem staršímu soupeři dobrý výsledek. Trenéři chválí náhradního gólmana Jana Čapka a Filipa Jonáše.

Sestava: Čapek – Sládek, Jonáš, Jiráček David, Hladík Jakub - Konvalina, Hrubý, Mináč - Hladík Jan, Dejl, Marek(Krejčí)

Krajský přebor dorostu starší Tis/Lučice – Bystřice n/Perštějnem 2:1 (Vacek, Myslivec)

S těžkým soupeřem se nám povedlo vyhrát už na podzim a tak jsme si na něj věřili i tentokrát. Začátek zápasu však vypadal tak, že nám Bystřice napráská. Byla jasně lepší, měla i šance, ale brankář nás podržel a my v 15.minutě hru vyrovnali. Do poločasu jsme byli lepší týmem a ujali se dvoubrankového vedení. Chvíli před koncem poločasu jsme však nechali soupeře výsledek zkorigovat a ze zápasu se stalo drama. Celý druhý poločas e Bystřice snažila vyrovnat, byla lepší, ale do vápna se prakticky nedostala. Vyslala pouze pár střel z větší vzdálenosti a ty s přehledem kryl brankář Sojka. Nám trošku došla fyzička a omezili jsme se spíše už jen na nakopávaní. Bylo z toho několik nebezpečných brejků, ale žádný se nepodařilo zakončit. Vítězství jsme si však s přehledem pohlídali a tak 3 body zůstali doma! Pochvalu zaslouží brankář Sojka a Myslivec!

Sestava: Sojka – Vachutka, Halama M., Semrád, Zeman – Bárta (45. Benda) , Tomšovský, Šiška, Vacek – Miřátský, Myslivec

mladší Tis/Lučice – Bystřice n/Perštějnem 1:7

Do těžkého zápasu jsme nastoupili ve velmi oslabené sestavě a bylo to až moc znát. Kádr se nám nedaří dát dohromady a je prakticky jisté že ho do konce sezony nesložíme. S jedním zraněným a dvěma před půl rokem doregistrovanými hráči se i těžko hráče motivuje. Bystřice byla lepší, tlačila nás, gól však dát nemohla, trošku smolně pro nás ho dala v 20.minutě po nepřesním centru ze strany, který zapadal k zadní tyči. To náš silně nemotivovaný tým úplně dorazilo a zejména Kavka a Mutl se předvedli ve velmi neslušném světle. Místo abychom se snažili hrát, jsme se hádali a nesmyslně nepokrývali hráče soupeře při standardních situacích. I díky jim utekl soupeř až na 0:4. Opět jsme hráli na brejky a po jedno z nich byl náš hráč faulován a přišla standardní situace z hranice šestnáctky. Tu přetavil Michal Semrád asi v nejhezčím momentu zápasu v náš jediný gól. Ani to nás herně nezvedlo a do poločasu jsme ještě jednou inkasovali. Po domluvě v kabinách jsme druhý poločas dohráli sice stále pod tlakem, ale už alespoň slušně. Je škoda že jsme neskorovali z nějakého brejku, nadějných bylo několik.

Sestava: Svoboda – Kulbabl, Halama, Kavka, Pavlík – Štorek, Vala, Semrád, Kuchař – Voplakal, Mutl